Web Analytics
BallinaSHOWBIZYllka shfaqet qashtu qysh e ka ba nëna

Yllka shfaqet qashtu qysh e ka ba nëna

Yllka Kuqi njihet për bukurinë natyrale që ka, duke shkëlqyer në çdo kohë.

Ajo me përkushtimin e madh që ka tek vetja, gjithmonë bën dritë dhe nuk mungon në lajmet rozë, shkruan “Kosovarja”.

Duke qenë pa komplekse, këngëtarja e njohur këtë herë shfaqet krejt natyrale dhe duket tejet tërheqëse.

Për më shumë, mund ta vlerësoni imazhin e radhës.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit