Web Analytics
BallinaUncategorizedYllkën nuk do ta njihni me pamje kur ka qenë e re

Yllkën nuk do ta njihni me pamje kur ka qenë e re

Yllka Gashi është një ndër aktoret që gjithmonë godet në forma të ndryshme.

Ajo me postime të shumta që bën për ndjekësit duket gjithmonë bukur dhe e dalluar, shkruan “Kosovarja”.

Përmes aktivitetit në rrjete sociale, e tregon jetën e lumtur që bën.

Në këtë imazh të fundit ajo ndau një moment nga rinia e saj.

Shikojeni se sa ndryshe duken në atë kohë.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit