Web Analytics
BallinaSHOWBIZZafina e fotografon vetën nga afër dhe shfaqet në këtë gjendje

Zafina e fotografon vetën nga afër dhe shfaqet në këtë gjendje

Zanfina Ismaili tashmë nuk është aktive në muzikë.

Mirëpo ajo po vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale, me postime të shumta.

Zanfina shpesh publikon foto të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Së fundmi, ajo ka publikuar një foto ku shfaqet shumë e lezetshme.

E fotografuar afër, fytyra e Zanfinës po shkëlqen.

Kaq joshëse nuk e kemi parë moti motrën e vogël të Adelina Ismailit.

Ndryshe, Zanfina eshte mjaft e rezervuar sa i perket jetes private.

Nuk dihet nese bukuroshja eshte e dashuruar./ORAinfo/

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit