Web Analytics
BallinaSHOWBIZZaimina del me shëtit djalin, me këtë veshje merr gjithë vëmendjen

Zaimina del me shëtit djalin, me këtë veshje merr gjithë vëmendjen

Zaimina Vasajri është një nga këngëtaret me hot të estradës shqiptare.

Edhe pse ajo është bërë nënë e dy fëmijëve, Zaimina vazhdon t’i mbaj linjat trupore në super formë.

Këngëtarja se fundmi ka publikuar disa imazhe ku tregon që ka dalë me shëtit djalin e saj.

E veshur me trenerka të zeza dhe e kombinuar bukur me altet, Zaimina po duket në super formë, ajo po duket një mama hot në këto imazhe. /ORAinfo/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit