Zaimina ndan fotografi me fëmijët e saj

Këngëtarja e njohur, Zaimina Vasjari, është duke e shijuar amësinë e saj.

Ajo u bë nënë për herë të dytë para katër javësh, kur solli në jetë të birin, Kamar.

Që nga ajo kohë, Zaimina ka ndarë dhjetëra fotografi të të birit, e këto të fundit të shkrijnë fare.

“E gjithë bota, Khloe dhe Kamar” ka shkruar Zaimina në fotografitë me të birin dhe vajzën e saj./Indeksonline/