Web Analytics
BallinaSHOWBIZZaimina nuk kompleksohet, nuk do besoni sa kilogram peshon pas lindjes se...

Zaimina nuk kompleksohet, nuk do besoni sa kilogram peshon pas lindjes se djalit

Kur vjen puna për moshën apo për kilogramët e tepërt janë dy cëshjtet që kompleksojnë më së shumti vajzat dhe gratë.

Por mesa duket një nga këngëtaret tona nuk e ka problem të na tregojë kilogramët e saj.

Ajo sapo ka sjellë në jetë djalin e saj, Kamar dhe peshon plot 70,6 kilogramë.

E dimë që Zai është mësuar të jetë gjithë jetën perfekte, pasi është konsideruar gjithnjë si një nga vajzat më të bukura të showbizit por edhe me këta kilogramë (që do ti rrëzojë shumë shpejt) ajo duket në “top” formë.

Shiko Videon:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit