Web Analytics
BallinaSHOWBIZZaimina Vasjari i rikthen linjat në top formë pas lindjes së djalit

Zaimina Vasjari i rikthen linjat në top formë pas lindjes së djalit

Këngëtarja Zaimina Vasjari ka dy vite që nuk është aktive në botën muzikore pasi ajo filloi kohën t’ ia kushtoj familjes.

Vasjari u bë nënë e një vajze, Khloe, për herë të parë, ndërkohë bukuroshja shqiptare u bë nënë edhe e një djali, Kamar, në mars të këtij viti.

Ajo ka vazhduar të jetë aktive në rrjetet sociale për të mbajtur aktiv ndjekësit dhe fansat e saj, shkruan “Kosovarja”.

Muaj pas lindjes ajo duket se ka rikthyer linjat në top formë, dhe këtë gjë e tregoi me imazhet e fundit.

Shikojeni:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,001NdjekësitNdjek

Të Fundit