Web Analytics
BallinaUncategorizedZaimina Vasjari me fjalë të veçanta për ditëlindjen e vajzës

Zaimina Vasjari me fjalë të veçanta për ditëlindjen e vajzës

Vajza e Zaimina Vasjarit, Khloe sot feston ditëlindjen e dytë.

Në këtë ditë speciale nuk ka munguar as urimi i veçantë nga këngëtarja për të bijën.

Me një video në të cilën ka ndarë momente të bukura përkrah saj, Zaimina ka zgjedhur fjalët më të bukura në urim.

Postimi i saj i plotë:

Khloe është dyvjeçare.

Khloe im!

Si sot para 2 vitesh ne orën 10:30 ne përqafuam për here te pare njëra tjetrën.

Dita e lindjes tende është një lindje e dyte për mua.

Ti me erdhe si dhurata me e bukur qe zoti me ka falur ne jete, ti solle një tjetër dimension dashurie qe ne momentin e pare kur erdhe ne gjoksin tim, moment te cilin kurrë nuk do ta harroj.

Un dhe babi te duam çdo dite edhe me shume.

Ti je fryma ime, ajri im pa te cilin nuk do jetoja dot.

Dua te zgjohem çdo mëngjes dhe te ndjej aromën e gushës tende, te shoh buzëqeshjen tende te bukur dhe sytë e tu te jene gjithmonë te lumtur.

Lutem për ty çdo dite dhe falënderoj zotin qe me zgjon çdo dite dhe te shoh ty.

Te do Mami pa fund! Gëzuar ditëlindjen e vogla ime!

Sonte do jetë mbrëmja jote ku do festosh si një Princeshe sepse KHLOE i bëri dy vite të ëmbla”.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit