Zajmina Vasjari feston ditëlindjen, mahnit me paraqitje e njëjtë me fëmijët

Zajmina Vajsjari i bënte të gjjtha dhe shkëlqente në çdo nismë dhe shfaqje.

Bukuroshja sot feston ditëlindjen dhe duket aq bukur sa s’lë vend për shumë fjalë .

E shfaqur së bashku me të bijën dhe djalin, të veshur po njësoj, për Zajminën vitet janë vetëm numër.

Moshë e re, lumturi e re, shkruan zeshkanja në Instagram./Kosovarja/