Web Analytics

Zana Avdiu përsëri kundër Xhakës, ja çka bën këtë herë

Derisa po zhvillohet ndeshja mes Zvicrës dhe Anglisë, Zana Avdiu nuk heziton të shprehet se cilin ekip po mbështet.

Zana shkruan së është tifoze e ekipit Anglez.

Ky reagim revoltoi shume ndjekës të saj, pasi në ekipin e Zvicrës, pasi aty po luan edhe Granit Xhaka.

Kujtojmë që reagimi i Zanës për Granitin në vitin 2019, u komentua shumë negativisht dhe nuk harrohet sot e kësaj dite.

Pra, me qëllim apo rastësi edhe sot Zana është kundër shqiptarit që po bën krenarë gjithë botë./kosovarja

Shiko foton:

Nga rubrika