Web Analytics
BallinaSHOWBIZ“Zana” e “Longari” nga “Familja Moderne” takohen pas shumë vitesh

“Zana” e “Longari” nga “Familja Moderne” takohen pas shumë vitesh

Të dy aktor të mrekullueshëm, që publiku i bëri si të familjes në kohën kur ishin pjesë e hit serialit “Familja Moderne”.

Yllka Gashi e Ilir Prapashtica janë aktorët e mirënjohur kosovar, të cilët një herë e një kohë luanin karakteret e “Zanes” dhe “Longarit”.

Vitë më pas, kolegët janë takuar në një nga restaurantet e Prishtinës ku kanë shijuar një drekë të këndshme sëbashku, shkruan “Kosovarja”.

Aktori Ilir Prapashtica, thotë se me Yllken, ora bëhet një minutë.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit