Web Analytics

Zanfina e zbulon se me kë po e ndan shtratin, sjell pamje nga dhoma e gjumit

Botuar nga: InfoKosova

Zanfina Ismaili është njëra ndër këngëtaret më të dashura për publikun, qysh ne moshe te re ajo u be pjese e estrades muzikore dhe menjeher arriti te fitoj zemrat e publikut.

Mirëpo, që një kohë të gjatë, ajo nuk është aktive në muzikë, por megjithate fansat besnik e percjellin Zanfinen ne secilin hap te jetes.

Megjithatë, Zanfina është shumë aktive në rrjetet sociale.

Ajo ka publikiar në foto nga shtrati, ku ka treguar se nuk është vetëm.

Zanfina shihet të ketë zënë shtratin me macën e saj. /orainfo

Shiko foton:

Të FUNDIT