Web Analytics

Zanfina Ismaili bën postimin prekës për nënën e ndjerë

Nga: InfoKosova

Sot është ditë mërzie për tri motrat Ismaili.

Nëna e tyre e ndjerë Mona, do të festonte ditëlindjen, por fatkeqësisht ajo ndërroi jetë disa vite më parë.

Zanfina Ismaili e kujtoi këtë ditë plot dhimbje dhe emocionoi me fjalë dedikuar asaj përmes një fotografie të postuar në Instastory në të cilën ajo shkroi:

“Urime ditëlindja mamush edhe sot si shtatë vitet e kalume s’jena bashkë.

Më mungon aq sa asnjë fjalë se përshkruan ato që shpirtit i mungon”.

Shihni postimin e saj të plotë më poshtë.

RRJETET SOCIALE

630,503FansaPëlqeje
28,010NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Të FUNDIT