Zanfina kujton një moment nga viti i kaluar

E nisi karrierën në adoleshencë dhe u bë mjaftë e popullarizuar dhe e famshme.

Zanfina Ismaili u dallua për performancat e saj të zjarrta gjatë paraqitjeve para publikut de në videoklipet e realizuara.

Emri i saj u rrit edhe krahas famës së motrës së saj Adelinës, e cila njihet si ikonë e muzikës.

Ndonëse tash e sa kohë larg muzikës, Zanfina vazhdon të jetë pjesë e mediave rozë prej aktivitetit të saj në rrjetet sociale.

Këngëtarja dallohet edhe për linjat trupore dhe stilin unik që promovon vazhdimisht.

Së fundi ka publikuar në Instagram një imazh nga viti i kaluar, ku shihet me syze e një një bluzë të bardhë, teksa vë në pah gjokin.

“Para një viti”, ka shkruar Zanifina krahas imazhit./Kosovarja/