Web Analytics
BallinaSHOWBIZZanfina shfaqet rrugëve të Prishtinës, ia huq keq me veshjen

Zanfina shfaqet rrugëve të Prishtinës, ia huq keq me veshjen

Zanfina Ismaili është njëra ndër këngëtaret më të dashura për publikun, kengetarja merr vemendjen ne secilen paraqitje te saj.

Mirëpo, që një kohë të gjatë, ajo nuk është aktive në muzikë, por kjo nuk e ka zbehur dashurin qe fansat e saj kane per te.

Megjithatë, Zanfina është shumë aktive në rrjetet sociale dhe shpesh ndane imazhe te ndryshme nga perditshmeria e saj.

Së fundmi ka publikuar një foto në rrugë, ku stili i saj po duket paksa i vjetër./ORAinfo/

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit