Web Analytics
BallinaSHOWBIZZanfina tregon se çfarë mesazhi iu dërgon motrave në Whatsapp

Zanfina tregon se çfarë mesazhi iu dërgon motrave në Whatsapp

Artistja shqiptare Zanfina Ismajli ka vite që nuk është aktive në skenën muzikore.

Mirëpo ajo qëndron afër fansave të saj përmes rrjeteve sociale.

Së fundmi në një InstaStory, Zanfina ndau një imazh të saj me maçokun ku dhe tregoi se kësi lloji të mesazhit i dërgon ajo motrave.

“Qe çka i dërgoj motrave në whatsapp, edhe pres lëvdata për këtë sy gjelbërinë”, shkroi ajo krahas imazhit. /Lajmi.net/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit