Web Analytics
BallinaUncategorizedZanfina tregon se sa veta iu gjetën pranë kur ajo nuk u...

Zanfina tregon se sa veta iu gjetën pranë kur ajo nuk u ndje mirë

Zanfina Ismaili edhe pse është larguar qe sa kohë nga skena muzikore me dashjen e saj, ajo nuk mund të largohet nga fansat që i ka të shumtë, shkruan “InfoKosova”.

Këngë të reja më nuk po sjell si dikur, por fotografi e mesazhe të ndryshme sjell shumë shpesh me anë të postimeve që i bën nëpër rrjetet sociale.

Konkretisht sot gjatë ditës Zanfina kishte publikuar një fotografi ku shihej një i vetmuar dhe në pjesën tjeter një turmë njerëzish në stadium.

Ndërsa këtë pamje Ismaili e kishte shoqëruar me kuptimin se kur je në vështirësi nuk të gjendet askush pranë, ndërsa kur ke suksese të gjithë të ofrohen./InfoKosova/

Rrjetet Sociale

630,781FansaPëlqeje
28,195NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit