Web Analytics

Zarf i Zi në BBVA, Vëllau i Madh merr vendimin e papritur

Botuar nga: InfoKosova

Ngjarjet brenda Big Brother Albania sa vijene dhe bëhen më serioze.

Ndonëse rregullat thyhen vazhdimisht vëllau i madh detyrohet të marr një vendim duke i dërguar të gjithë banoret në televotim, shkruan InfoKosova.

Ky vendim erdhi pasi thyen rregullat e lojës./InfoKosova/

Shiko videon:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT