Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip Albania LiveZarfi bardhë, kjo është sfida që ua dha banorëve Vëllau i Madh

Zarfi bardhë, kjo është sfida që ua dha banorëve Vëllau i Madh

Vëllai i Madh ftoi banorët të organizojnë një spektakël kabare të premten duke zgjedhur pjesët që do të performonin. Secili mund të zgjedhë opera, këngë, koreografi, stand up, komedi, monolog apo skeç.

Banorët mund të performojnë vetëm ose çift. Për përgatitje ata mund të kërkojnë tekste, baza muzikore, koreografi. Performanca më e mirë do të vlerësohet nga opinionistët dhe publiku në studio.

Fituesi do të vlerësohet me 1 mijë euro ndersa banoret menjehere filluan ti ndalin rolet dhe te zgjedhin kenget, monologun, vallezimin varesisht qfare pelqejne qe te prezantohen ne kete loje.

Luizi ka thene qe kete here do jete vetem per te kenduar pasi herave tjera ishte ne grup andaj nuk mund te jepte me te miren nga vetja, e Kiara do te bej nje performance vallezimi bashke me Dea, Niten dhe Diolen ndersa pjesa tjeter nuk kane zgjedhur ende.

Rrjetet Sociale

630,545FansaPëlqeje
28,204NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit