Web Analytics

Zarfi i zi, ky është dënimi i rëndë për banorin që theu rregullat e Vëllait të Madh

Botuar nga: InfoKosova

Pasditen e djeshme një zarf i zi mbërriti në shtëpinë e ‘BBV3’ i cili solli një tension për të gjithë banorët.

Zarfi i cili u hap gjatë ‘Prime’ mbante në të emrin e një konkurrenti që shkoi direkt në televotim.

Bëhet fjalë për Gazin, i cili pasi komentoi për nominimet gjatë këtyre ditëve me banorët , produksioni mori një vendim dhe e dërgoi direkt në televotim për shkak të thyerjes së rregullave.

“Banorë, një nga rregullat kryesor të BBV është të mos diskutoni nominimet.

Ky rregull është thyhet nga gazi, kështu që Vëllai i Madh ka vendosur ta çojë në nominim”- thuhej në zarfin e lexuar nga Ilnisa.

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT