‘Zbulimi’ i madh i Getinjos: Ajo femër që të nxen tu e tradhëtu ajo nuk të don

Reperi i njohur Getinjo, ka bërë publikuar një video interesante në Instastory.

Duke thënë disa fjalë, ai u shpreh se ka bërë një zbulim dhe se dëshiron ta ndaj me fansat.

‘Njerëz e kom zbulu një sen, Ajo femër që të nxen tu e tradhëtu ajo nuk të don, Se nëse të don femra, dashnija të qorron, kështu që nëse të don nuk sheh , Qao”, tha ai./indeksonline

Shiko videon: