Web Analytics

Zbulohen prapaskenat nga provat e “Dancing With The Stars”: Kapa burrin me dashnoren

Nga: InfoKosova

Një nga çiftet e “Dancing with the stars” këtë sezon janë Atalanta dhe Luixhino.

Së fundmi Atalanta ka postuar një foto ku shfaqet me fituesen e sezonit të kaluar dhe Sarën dhe Luixhinon.

“Kapa burrin me dashnoren…”, shkruan ajo.

Të tre ishin të buzëqeshur në foton të cilën e kanë shoqëruar me emoji duke qeshur.

Mesa duket Sara e përkrah partnerin e saj skenik edhe në Dancing With The Stars 2.

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

630,393FansaPëlqeje
28,011NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT

Zbulohen prapaskenat nga provat e “Dancing With The Stars”: Kapa burrin me dashnoren

Nga: InfoKosova

Një nga çiftet e “Dancing with the stars” këtë sezon janë Atalanta dhe Luixhino.

Së fundmi Atalanta ka postuar një foto ku shfaqet me fituesen e sezonit të kaluar dhe Sarën dhe Luixhinon.

“Kapa burrin me dashnoren…”, shkruan ajo.

Të tre ishin të buzëqeshur në foton të cilën e kanë shoqëruar me emoji duke qeshur.

Mesa duket Sara e përkrah partnerin e saj skenik edhe në Dancing With The Stars 2.

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

630,393FansaPëlqeje
28,011NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Të FUNDIT