Web Analytics
BallinaSHOWBIZZbulohet artisti i radhës që do performojë në Sunny Hill Tirana

Zbulohet artisti i radhës që do performojë në Sunny Hill Tirana

Është zbuluar artisti i dytë që do performojë në festivalin Sunny Hill në Tiranë.

Ai është Dren Abazi, faqja zyrtare e ka postuar fotografinë e tij duke shkruar se janë të ngazëllyer për pjesëmarrjen e tij.

Veç Drenit, deri tash u zbulua edhe Fedez.

Sunny Hill Tirana mbahet në datat 26, 27 dhe 28 gusht, pas netëve të zjarrta në Prishtinë./Prive.al

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,001NdjekësitNdjek

Të Fundit