Web Analytics
BallinaSHOWBIZZbulohet biseda e fundit mes Shakirës dhe Piques para ndarjes

Zbulohet biseda e fundit mes Shakirës dhe Piques para ndarjes

Paparaci spanjoll Jordi Martin së fundmi ka zbuluar për mediat e huaja se çfarë u tha mes Shakirës dhe Piques kur ata vendosën të ndaheshin.

“Jam i mbingarkuar dhe më duhet pak kohë”, është shprehur mbrojtësi i Barcelonës ndërsa përgjigja e saj ishte:

“Mos u shqetëso, unë do të shkoj në Shtetet e Bashkuara për të regjistruar për 17 ditë”.

Më pas ata njoftuan ndarjen e tyre publikisht, duke lëshuar një deklaratë të përbashkët:

“Me keqardhje konfirmojmë se po ndahemi, për mirëqenien e fëmijëve tanë, të cilët janë prioriteti ynë kryesor, kërkojmë respekt për privatësinë tonë Faleminderit për mirëkuptimi juaj”.

Tani Pique ka nisur një lidhje të re me Clara Chia Martin dhe e kanë bërë publike./Xing/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit