Zbulohet e dashura e re e ish bashkëshortit të Kim Kardashian!

Kanye West i ka dhënë fund lidhjes me modelen Chaney Jones.

Ai tani është në lidhje dashurie me modelen, Monica Corgan.

Corgan dhe Ye ishin bashkë në një shfaqje të “Top Guc Maverick” gjatë fundjavës dhe çuan në dyshime se ajo ka nisur lidhje dashurie me Kanye.

Burime të afërta me Monica-n thonë se ata kanë qenë në bisedime që disa kohë dhe bashkimi i tyre nuk është diçka e re, pasi pritej të ndodhte./Indeksonline/