Web Analytics

Zbulohet emri, ky model do jetë banori i parë i “Big Brother VIP Kosova”

Nga: InfoKosova

“BBVK” po rikthehet së shpejti në ekran dhe kurreshtja për të ditur se kush janë banorët, është e madhe.

Dje drejtoresha e kastingut, Liberta Spahiu, ka nxjerrë trupin e njërit prej konkurrentëve, por jo edhe fytyrën.

Gazeta Insajderi ka mësuar përmes burimeve se djali në foto është Lumbardh Salihu.

Ai është model dhe jeton jashtë vendit.

Shiko fotot:

RRJETET SOCIALE

630,393FansaPëlqeje
28,011NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT

Zbulohet emri, ky model do jetë banori i parë i “Big Brother VIP Kosova”

Nga: InfoKosova

“BBVK” po rikthehet së shpejti në ekran dhe kurreshtja për të ditur se kush janë banorët, është e madhe.

Dje drejtoresha e kastingut, Liberta Spahiu, ka nxjerrë trupin e njërit prej konkurrentëve, por jo edhe fytyrën.

Gazeta Insajderi ka mësuar përmes burimeve se djali në foto është Lumbardh Salihu.

Ai është model dhe jeton jashtë vendit.

Shiko fotot:

RRJETET SOCIALE

630,393FansaPëlqeje
28,011NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Të FUNDIT