Web Analytics
BallinaSHOWBIZZbulohet gjinia e bebes së Einxhel e Dagz?

Zbulohet gjinia e bebes së Einxhel e Dagz?

Monika Lubonja ka folur pas bërjes publik të lajmit që Einxhel është shtatzënë.

Ajo ka ndarë video brenda shtëpisë kur i thoshte Einxhelit se me Dagzin do t’i dalë një fëmijë shunë i bukur.

“Eh e para që ta thashë për bebin, s’kishte nevojë për mbushje mendje.

I kisha shumë të qarta gjërat për ty.

Kaq kisha tani për tani.

Më vonë do të vi të të marr nuse nga ana e Dagz.

Do jem krushke nga Prishtina” – ka deklaruar ajo.

Në një postim të dytë ajo ka folur për gjininë e bebes.

“Dhe jam e bindur që po vjen princesha juaj por edhe e jona” – ka deklaruar Monika, duke aluduar në vajzë.

Shiko videon:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit