Web Analytics
BallinaSHOWBIZZbulohet gjinia e fëmijës së dytë të Agnesa Hadërgjonajt

Zbulohet gjinia e fëmijës së dytë të Agnesa Hadërgjonajt

E ftuar në “Zemër Luana”, Albërije Hadërgjonaj zbuloi se së shpejt do të bëhet gjyshe sërish.

Vajza e saj, Agnesa është në pritje të fëmijës së saj të dytë.

Ajo dhe partneri i saj Valdrin Seci këtë herë do të behen prindër të një djali.

Lajmin e kanë bërë me dije burime për “Kryefjala”.

Agnesa Hadërgjonaj është edhe nënë e një vajze, të cilën e quajnë Elektra.

Albërija ka edhe një vajzë tjetër, Anxhelinën, e cila prej kohësh jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit