Web Analytics
E diel, 26 Maj, 2024
18.3 C
Pristina

Zbulohet i dashuri i tifozes së njohur kroate, ja kush është

Ivana Knoll fitoi popullaritet duke bërë tifo të madhe për kombëtaren kroate në Kupën e Botës dhe numëron 2.7 milionë ndjekës në Instagram.

Ivana fitoi titullin e tifozes më të bukur në botë.

Megjithatë, pak njerëz e dinë rreth jetës private të kësaj tifozeje tërheqëse.

Ndonëse në tribuna nuk është parë asnjëherë në shoqërinë e një mashkulli, aludohet se prej vitesh është në lidhje me një sipërmarrës.

Këtë e dëshmojnë fotot e Ivanës që i ka në Istagram, ndonëse ka vite që ata nuk kanë publikuar foto bashkë.

Duket se çifti më së shpeshti ka ndarë momente udhëtimi dhe fotoja e parë e publikuar e tyre daton në vitin 2014.

Ndër të tjera kanë vizituar së bashku Brazilin, Budapestin, Lisbonën, Disneyland dhe Oktoberfest në Mynih.

Shiko fotot:

Të fundit