Web Analytics
BallinaSHOWBIZZbulohet i dashuri misterioz i Kejvinës

Zbulohet i dashuri misterioz i Kejvinës

Kejvina Kthjella është një personazh i njohur i showbizit. Ajo u bë pjesë e ‘Big Brother Vip Albania’ por nuk qëndroi edhe shumë gjatë, Ish-banorja e këtij Reality Show e agravoi situatën brenda shtepise.

Ndersa si pasojë e thyerjes së rregullave modelja  u përjashtua nga gara. Megjithese u perjashtua nga nga situata mes Luizit ajo i ka kaluar hatermbetjet me te madje i ka derguar edhe dronin qe ia ka premtuar.

Madje ajo i ka dal ne mbrojtje Luizit ne shume situata duke i dale kunder Kiares, dhe kete e beri permes disa storjeve ne rrjete sociale duke e kritikuar per veprimet qe i ben ndaj Luizit ndersa duke u bere mosbesuese edhe ndaj dashurise se saj.

Kejvina eshte aktive ne rrjete sociale ku eshte e ndjekur nga mijera persona ku pelqen qe tu sjell momente nga perditshmeria, emisioni n’ZOOM në videon e mëposhtme ju njeh me partnerin e saj të ri, ndiqni storien e plotë dhe kuptoni detajet ekskluzive. /nzoom/Shiko videon:

Rrjetet Sociale

630,342FansaPëlqeje
28,211NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit