Web Analytics

Zbulohet konkurrentja e parë joshëse e “Love Island Albania”

Botuar nga: InfoKosova

Love Island Albania pritet të nisë në 3 shtator në orën 21:00, teksa moderatorja dhe autorja e programit, Luana Vjollca është drejt finalizimit të detajeve të fundit.

Teksa të gjithë presim faqja zyrtare e programit ka surprizuar me nje publikim te bere.

Dje është zbuluar konkurrentja e parë e “Love Island”, e cila pa diskutim na tërhoqi shumë vëmendjen.

Bëhet fjalë për Ildën, një vajzë brune dhe shumë terheqese, e cila është vetëm njëra prej bukurosheve që do të qëndrojnë në ishullin e dashurisë.

Me siguri e njihni pasi është ndër personazhet shumë të njohur në rrjetin social TikTok dhe pasidkutim di si të rrëmbejë vëmendjen.

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

630,627FansaPëlqeje
27,997NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Të FUNDIT

x