Zbulohet sa kohë kanë bashkë Rina dhe Sin Boy

Para pak kohësh reperja e njohur Rina Balaj bëri publike lidhjen me reperin Sin Boy.

Në një intervistë eksluzive për emisionin ‘Mirage’ dyshja kanë zbuluar se kanë nisur bashkëjetesën, kanë prezantuar njëri-tjetrin me familjen, e për më tepër po mendojnë të martohen.

E gjithë kjo duket sikur ka ndodhur shumë shpejt, pasi vetëm para pak kohësh u bë e ditur se reperja është në një lidhje.

Megjithatë, të ftuar në ‘Mirage’, Rina dhe Sin Boy, kanë treguar se historia e tyre ka nisur shumë më parë.

‘Jemi bashkë prej më shumë se 1 viti, një vit e katër muaj’, ka treguar reperja gjatë intervistës.

Takimi i tyre ka ndodhur në Kosovë, për bashkëpunimin e këngës ‘Gigi’.

Shiko Videon: