Web Analytics

Zbulohet se a do largohen Romeo dhe Heidi nga shtëpia

Botuar nga: InfoKosova

Në Prime-n e djeshëm të Big Brother Albania, nuk mungoi tema e ndarjes së Heidit me Romeon.

Gjatë spektaklit, ky i fundit i tha Heidit me shaka ‘A ikim zemra?’ ndërsa Heidi iu përgjigj ‘Ikim…jo bëj shaka’.

Ndërkohë që pas spektaklit Romeo ia ka propozuar prapë si ide Heidi ku të dy u nisën për të dalë në oborr.

Teksa Romeo tenton të hapë derën e kuqe, ai shikon se dera është e mbyllur dhe dyshja rikthehen brenda tek banorët e tjerë, ndërkohë që Heidi dëgjohet në sfod që i thotë Romeos me të vogël:

“E di që është e kyçur se e kam provuar më përpara.”

Pas kësaj, ish-cifti kanë ngritur dyshime nëse me të vërtetë dëshirojnë të dalin nga shtëpia.

Shiko videon:

Të FUNDIT