Zbulohet vendi luksoz ku po xhirohet videoklipi mes Mozzik dhe Elvana Gjatës

Dy artistet e njohur, Mozzik dhe Elvana Gjata, janë duke bërë përgaditjet për një bashkëpunim.

Ata deri më tani nuk kanë dhënë asnjë detaj, por imazhet të cilat po shperndahen në media e thonë të kundërtën.

Mozzik ka bërë te ditur se është në Dubai bashkë me Loredanën dhe vajzën e tyre, Hana.

Edhe Elvana Gjata tani ka sjell disa imazhe ku shihet në Dubai, dhe kështu ata vunë vulën se videoklipin e tyre kanë vendosur ta xhirojnë po në këtë vend./Blic/