Web Analytics
BallinaSHOWBIZZhaklin Lekatari reagon ashpër pas deklaratave të Erjola Docit: Duhen riedukuar vajzat

Zhaklin Lekatari reagon ashpër pas deklaratave të Erjola Docit: Duhen riedukuar vajzat

Intervista e Erjola Doçit në emisionin “Expuls” nga Ronaldo Sharka ka ngjallur reagime dhe komente të shumta në rrjetet sociale.

Zhaklin Lekatari ka reaguar ashpër pas deklaratave të Erjolës, e cila tregoi se harxhon 5 mijë euro në muaj dhe se një fans donte t’i jepte të gjithë pasurinë.

Zhaklin ka publikuar një foto në Instagram ku shihet mesazhi i një ndjekëseje që kritikon deklaratën dhe bashkangjitur saj, Lekatari shkruan:

“Cili është lajmi që na duhet ne si qytetarë ?

Pse duhet promovuar kjo bisedë ?

Cilat janë vlerat për të rinjtë dhe adoleshentët? Cili është shembulli kur një grua deklaron që suksesi është kur një burrë do të të dhurojë pasurinë ?

Ore këto vajza duhen riedukuar sepse  që kanë është më i rrezikshëm se ai i gjinisë tjetër.

Bukuria zbehet, idiotësia është përgjithmonë”.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit