Web Analytics

Zhaku hap zemrën, tregon arsyen pse e refuzoi ‘BBVK’

Zhaklin Lekatari ishte pjesë e emisionit n’ZOOM me Albina Zeneli.

Ajo foli rreth të rejave të saj.

Opinionistja e ‘BBVA’ u përfol që hoqi dorë nga roli që pati në këtë format.

Ekskluzivisht për n’ZOOM, Zhaku hapi zemrën e zbuloi se pati ofertë që të jetë banore e ‘Big Brother Vip Kosova’.

Por, pse ka refuzuar?

Për këto dhe detaje të tjera ju ftojmë ta ndiqni materialin e mëposhtëm. /nzoom

Shiko videon:

Nga rubrika