Web Analytics
BallinaUncategorizedZihen keq fare Antonela me Einxhel, ja cfare ndodhi sot qe sja...

Zihen keq fare Antonela me Einxhel, ja cfare ndodhi sot qe sja merte mendja njeriu

Rreth dy muaj që nga hyrja në shtëpi e banorëve të BBVA dhe gjërat duket se po tensionohen.

Ditën e sotme Antonela dhe Einxhel janë grindur për orën.

Beatrix ka dëgjuar të gjithë sherrin dhe nuk ka mbajtur dot të qeshurën telsa Big Mama ka ndërhyrë duke i ndarë.

Antonela i thotë Einxhel se nuk ka fakte se sa është ora dhe diskutimi vijon me tone të larta.

Antonela: Nuk ke fakte.

Einxhel: Antonel, po e tepron.

Antonela: Po e tepron ti dhe bën mirë ta mbyllësh këtë muhabet, po ta them për herë të fundit.

Beniada: Po bëni si derdimene.

Shkojnë tek Beatrix…

Beatrix: Mos më fusni mua në këtë valle.

Einxhel: A ka 24 orë dita?

Antonela: Ti a je budalle? Mos i ktheni përgjigje kësaj se na çau b*thën.

Beatrix: Nuk më besohet se po diskutoni për këtë.

Big Mama: Ore a jeni normal? Jeni tu piskat për diellin, a jeni normal a keni rrjedh krejt?

Einxhel: Pse prej nesh u zgjove? Nuk e dinim.

Antonela: Na fal Big, ke të drejtë.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit