Web Analytics
BallinaSHOWBIZZonjë e rëndë, ku është nisur me këtë veshje Agnesa Vuthaj

Zonjë e rëndë, ku është nisur me këtë veshje Agnesa Vuthaj

Modelja shqiptare, Agnesa Vuthaj, vazhdon të jetë një emër shumë i komentuar në mediat rozë, ajo konsiderohet një ndër femrat më të bukura shqiptare.

Ani pse ka kaluar kohë e gjatë që është larguar nga sfilatat, ajo prapë së prapë është në qendër të vëmendjes.

Bukuria e saj nuk ka iku me kalimin e viteve, madje ajo është zbukuruar edhe më shumë.

Ajo se fundmi ka publikuar një fotografi ku shfaqet nga vetura. E veshur me fustan me stil dhe grimosur lehtë, Agnesa shfaqet një zonjë e rëndë. /ORAinfo/

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit