Web Analytics
BallinaSHOWBIZ‘Zonjë e rëndë’, Qëndresa vishet kaq serozie në vendin e punës

‘Zonjë e rëndë’, Qëndresa vishet kaq serozie në vendin e punës

Ajo është e njohur për publikun si bashkëshortja e moderatorit, Labinot Gashit. Është fjala për Qëndresa Bajramin, e cila është gjithmonë e përfolur dhe e pëlqyer sidomos për paraqitjet e saj.

Qëndresa është shumë aktive edhe me postime në rrjete sociale, ku shpesh ndan imazhe te ndryshme nga perditshmeria.

Ajo sot ka publikuar një forografi nga vendi i punës. E veshur serioze dhe me stil, Qëndresa po duket një zonjë e rëndë në këtë pamje.

Labi do të ‘shkrihet’ kur ta sheh sa bukur po duket bashkëshortja e tij. /ORAinfo/

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit