Zonjë në të kuqe, Learta mahnit me kompletet që ka veshur

Learta Jakupi u bë e njohur si reja e Shyhrete Behlulit.

E përcjellur shumë në rrjet sociale ajo sjell momente të shumta nga përditshmëria e saj për ndjekësit.

Ata pëlqejnë stilin e saj ku merrë kompleimente shpesh herë.

Së fundmi u shfaq e veshur në komplete të kuqe dhe po duket kaq zonjë./InfoKosova/