Web Analytics
BallinaSPORTZvicra mposht keq Serbinë

Zvicra mposht keq Serbinë

Ka përfunduar ndeshja e fundit në Grupin G, ajo ndërmjet Zvicrës dhe Serbisë.

Zvicra ishte ajo e cila triumfoj në këtë ndeshje kundrejt Serbis.

Xherdan Shaqiri ishte golashënuesi i parë, ku me një golë fantastike topi përfundoj në portën e Serbisë.

Kjo ndeshje u mbyll me rezultatin 2:3 për Zvicrren./InfoKosova/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit