Web Analytics
BallinaZyrtari i LDK-së pas dorëheqjes së Isa Mustafës del me dyshime të...

Zyrtari i LDK-së pas dorëheqjes së Isa Mustafës del me dyshime të reja: Pse nuk po ftohet mbledhja e Këshillit

Zyrtari i LDK-së, Naser Rugova ka vazhduar kundërshtimet ndaj subjektit të tij pas dorëheqjes së Isa Mustafës nga posti i kryetarit.

Rugova ka thënë se këshilli i përgjithshëm i LDK-së është i vetmi që ka legjitimitet të diskutojë dhe të marrë hapat e domosdoshëm, sipas atij.

Ai thotë se po pengohet debati i brendshëm.

Këshilli i Përgjithshëm i LDK-së sot është i vetmi me legjitimitetin e plotë të diskutojë dhe të marrë vendime për hapat e domosdoshëm që duhet t’i marrim sot.

Pse nuk po ftohet mbledhja e këshillit?

Kujt po i pengon debati i brendshëm?

Normal, vetëm atyre që për të mbrojtur interesat e veta nuk e kanë dert edhe nëse na sjellin në 5%. p.s Pandemia nuk është justifikim, sepse gjatë fushatës askush nuk e ka lodh kokën për atë punë”, tha Rugova./Express/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit