Web Analytics

3 teste ADN! Pse Khloe Kardashian dyshoi se vëllai i saj ishte babai i djalit të saj?

Botuar nga: InfoKosova

Khloe Kardashian ka disa pseudonime për djalin e saj 1-vjeçar, Tatum.

“Mini Robert” dhe “baby Rob”, të dy kanë lidhje me vëllain e saj, Rob Kardashian.

Ajo ka qenë gjithmonë e hapur për faktin se sa shumë i ngjan fëmija vëllait të saj.

Ajo ka zbuluar se e detyroi ish-in e saj Tristan Thompson të bënte tre teste të atësisë për të konfirmuar se ai ishte babai i djalit të tyre… dhe jo vetë Rob (vëllai i saj).

Më 7 maj, Khloé foli për këtë situatë, e cila do përfshihet në një episod të Kardashians. Teksa ishte e ftuar në podcastin “SHE MD”, ajo tha:

“Djali im duket si vëllai im dhe vëllai im është një nga njerëzit e mi të preferuar”, tha Khloé, duke shtuar se Tatum gjithashtu ka sensin sarkastik të humorit të babait të saj të ndjerë.

Khloé dhe Dr. Aliabadi, një nga drejtuesit e podcast-it, ranë dakord më pas që Tatum i ngjan më shumë Robit sesa asaj, dhe se kuptueshmëria e bëri atë të vinte në dyshim atësinë.

“Tatum ishte një foshnjë IVF ose foshnjë surrogate.

Une i thashë Rob-it: ‘A ke dhuruar ndonjëherë spermë diku?” E detyrova Tristanin të bënte tre teste të ADN-së për Tatum.

Ai u ofendua shumë”-tha ajo.

Gjatë procesit të atësisë, Khloé tha se doktori i saj ishte i habitur që ajo vazhdonte të kërkonte teste të ADN-së për djalin e saj, duke pasur parasysh se Tristan ishte konfirmuar tashmë se ishte babai i Tatum.

Të FUNDIT