Web Analytics

Rrjetet Sociale

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Artikujt e sponsorizuar

A e keni ditur se ekziston banknota origjinale EURO me portretin e presidentes Vjosa Osmani!

Keni rastisur shpeshherë që të keni në dorë banknotën euro me figura nga më të ndryshmet, si në monedhat e metalta poashtu edhe në...

Ngjarja e një fëmije jetim: Nga varfëria e thellë deri tek një njeri shumë i pasur

Në një qytet të vogël, ku agimet zbulojnë rrugët e varfra dhe drita e shpresës duket e shuar, ndodhi një histori e jashtëzakonshme që...

Diferencat e moshës në marrëdhënie, a kanë rëndësi ato?!

George dhe Amal Clooney. Ryan Reynolds dhe Blake Lively. Jay-Z dhe Beyonce. Përveç famës së tyre, këta çifte të famshëm ndajnë diferencë të konsiderueshme...

Çfarë do të ndodhë, nëse shpërthejnë të gjitha bombat bërthamore që ka sot bota?

Pasi keni parë lajmet, mund të pyesni veten nëse në botë ka armë të mjaftueshme bërthamore për të shkatërruar planetin. Edhe pse shifrat e sakta...

Gjeniu 9-vjeçar që e vërteton shkencërisht se Zoti ekziston

Me 9 vjet sa ka, William Maillis në pamje të parë duket si të gjithë bashkëmoshatarët e tij: luan me video-lojëra, merret me sport,...