Web Analytics

Endrit Thaçi vjen me postim emocionues, kujton komandantin legjendar Adem Jasharin në krah me...

Endrit Thaçi, djali i ish-presidentit të vendit Hashim Thaçi ka publikuar një fotografi të vjetër në llogarinë e tij në Instagram. Në fotografi shihen babi...

A e keni parë çfarë ka bërë Yll Demaj për gruan e tij

Ndër këngëtarët që arriti të dhezë e të bëjë boom me projektet e tij është Yll Demaj. Këngëtari që në këto vitet e fundit ka...

Duket e re, por kaq të rritur i ka djemtë Shkurte Mustafa

Tetë motrat Mustafa u bënë të njohura përtej kufijëve me zërin e tyre të mrekullueshëm, të cilin e transmetuan përmes këngëve me tema të...

Nëna Lule për vajzat: Edhe unë eksitohem kur i shoh ato pa rroba

80-vjeçarja, Luleta Katazi, e njohur ndryshe si nëna Lule, ishte e ftuar ditën e sotme në emisionin “Shqipëria Live”, ku tregoi shumë histori nga...

Saimiri “tradhëton Merin” shfaqet i rrethuar nga vajza superseksi

Meri Murrizi, vajza modele nga Elbasani arriti ti fitonte zemrën “princit modern” Saimir Kasemi. Saimiri është larguar së fundmi drejt Gjermanisë dhe këtë gjë e...

Ledri e kujton Cekën me shumë dashuri: Askush nuk do mund ta bëjë bakllavën...

Është ndarë nga jeta në moshën 80 vjeçare, kuzhinierja Fikrije Ukelli, e njohur si Ceka. Ajo për vite me radhë ishte pjesë e familjeve shqiptare...

Pasi humbi kilogramët e tepërt, Tea nuk iu ndahet fotografive provokuese- Zbulon më shumë...

Ish-protagonistja e emisionit ‘Përputhen’, Tea Trifoni, vazhdon të marrë vëmendjen për jetën të cilën bën. Së fundmi, ajo ka përfunduar fotosesionin e saj bashkë me...

“Njerku” i gëzohet debutimit të vajzës së deputetes në muzikë, këto janë fjalët e...

Aktorja e njohur shqiptare, Adriana Matoshi, kohët e fundit ka qenë kryefjala e medieve rozë, për shkak të lidhjes së saj të dashurisë. Së fundmi,...

Ia ‘ngul’ ish e fejuara Rinianit, kapet me një konkurrent tjetër të Për’puthen

Rinian Leka konkurrenti i “Për’puthen”, ka treguar që ka qenë i fejuar dhe para disa ditëve ajo u lidh me një video-direkt dhe tregojë...

Pritje madhështore në shtëpi për Botën e Elitës dhe Gjikos

Elita Rudi dhe Gjiko janë bërë prindër për herë të dytë. Çifti mirëpriti në jetë një vajzë e cila quhet Bota. Vogëlushja edhe nëna kanë mbërritur...

RRJETET SOCIALE

606,477FansLike
29,700FollowersFollow
1,031FollowersFollow

LAJMET E FUNDIT

MË TË LEXUARAT