Web Analytics

Deputetja shqiptare në Kroaci, Ermina Lekaj: Dyshohet se shoferi i autobusit...

Deputetja shqiptare në Parlamentin e Kroacisë, Ermina Lekaj Prljaskaj, ka reaguar pas aksidentit tragjik në Kroaci. Ajo ka shkruar me dhimbje e pikëllim ka pranuar...

Ftesa e familjes nga Malisheva bëhet virale: Shkelet kushtetuta dhe ndalohen...

Ftesa për dasmë e një familjeje malishevase është bërë virale në rrjetet sociale të Internetit. Ajo në ftesën dërguar mysafirëve në dasmën e tyre ka...

E zuri gjumi në plazh, djaloshi bëhet “shkrum” nga dielli

Një video që po qarkullon në rrjete sociale tregon se si një djalë i ri është dj.egur nga dielli dhe trupi i tij është...

Kosovarët frekuentojnë shumë pak plazhet nudo, ‘Ankohen’ në Ulqin

Ulqini është një nga destinacionet e preferuara për kosovarët. Plazhet e bukura që e karakterizojnë këtë vend, bëjnë që turistët ti tër.heqin çdo ditë e...

Ky është rrjeti social i momentit që mund t’i zërë vendin...

“YouTube Short” ka nisur si aplikacion në Indi vitin e kaluar por u zgjerua në 26 vende dhe shumë të tjerë pritet t’i shtohen...

“Nuk ka shkuar në kazino, por në Kanë”, Ardiana Matoshi për...

Deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje, Adriana Matoshi, ka komentuar lajmin se fustani i vajzës së Kryeministrit Kurti, i parë sot në festivalin e Kanës, ka...

Albin Kurti publikon fotografi pas Festivalit të Kanës: Nuk e takuam...

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, së bashku me familjen e tij ka qenë të shtunën mbrëma prezent në Festivalin e Filmit në Kanë. Në mbështetje...

Në pik të diellit! Nusja realizon fotosesion tek NewBorn, Prishtinë

Temperaturat në vendin tonë kanë arritur të shkojnë mbi 35 gradë celcius. Pavarsësisht të nxetit një nuse e sapomartuar ka vendosur që ftosesonin e ta...

Emocionuese: Mërgimtari u kthye në Kosovë pasi dëgjoi një këngë për...

Këngëtari i njohur kosovar, Shaqir Cërvadiku ka treguar një rast kur një mërgimtar ka vendosur të kthehet në Kosovë, pasi ka dëgjuar këngën e...

Valon Syla i përgjigjet ashpër mërgimtares: Boll keni la sholje e...

Derisa ishte në një lidhje direkte gazetarja e T7, është ndalur nga një mërgimtare, që ka dashur të ia dërgojë një mesazh gazetarit, Valon...

RRJETET SOCIALE

606,259FansaPëlqeje
29,700NdjekësitNdjek
1,007NdjekësitNdjek

LAJMET E FUNDIT

MË TË LEXUARAT