Web Analytics

Aida vishet me fustan të shkurtë, Naser Qeli do ta këtë të vështirë t’i rezistojë!

Botuar nga: InfoKosova

Aida Doçi është njëra ndër këngëtaret e cila përmes këngëve të saj di më së miri që të prekë ndjenjat e dëgjuesve të saj.

Ajo shpeshherë realizon këngë me tematika shumë të ndjeshme që dëgjohen dhe pëlqen shumë nga publiku.

Aida është shume aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga me të ndryshmet.

Ajo sot ka publikuar disa foto ku shfaqet e veshur me fustan të shkurt e me shumë stil.

E kombinuar bukur me këpucë, Adia po shkëlqen në këtë pamje.

Këngëtarja do ta ‘shkrijë’ burrin e saj, Naser Qelin kur ta sheh në këtë gjendje gruan e tij.

Shiko Foton:

Të FUNDIT