Web Analytics

Big Mama “ngujohet” me një mashkull në liftin e hotelit

Nga: InfoKosova

Big Mama, është njëra nga artiset më të dashura për publikun, ani pse ka kohë që nuk e kemi parë me një ndonjë projekt të ri muzikorë, ajo gjithmonë është në qendër të vëmendjes.

Humbja e peshës dhe ndryshimi drastik që ka bërë në fizikun e saj, e ka bërë atë shumë të përfolur, madje ajo ka pranuar se ndihet shumë mirë.

Ajo pelqehet shume nga te gjitha moshat per zerin e saj unik.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto nga lifti i një hoteli me një mashkull të quajtur Bardhyl Saiti, i cili nuk është përson i njohur.

Nuk dihet nëse raporti i Bigut me këtë përson tejakalon shoqërinë.

Mbetët të shihet se a ka diçka të re nga Big Mama apo jo.

Pasi ajo preferon qe te mbaj jeten private me larg syrit te publikut.

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

630,393FansaPëlqeje
28,011NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT

Big Mama “ngujohet” me një mashkull në liftin e hotelit

Nga: InfoKosova

Big Mama, është njëra nga artiset më të dashura për publikun, ani pse ka kohë që nuk e kemi parë me një ndonjë projekt të ri muzikorë, ajo gjithmonë është në qendër të vëmendjes.

Humbja e peshës dhe ndryshimi drastik që ka bërë në fizikun e saj, e ka bërë atë shumë të përfolur, madje ajo ka pranuar se ndihet shumë mirë.

Ajo pelqehet shume nga te gjitha moshat per zerin e saj unik.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto nga lifti i një hoteli me një mashkull të quajtur Bardhyl Saiti, i cili nuk është përson i njohur.

Nuk dihet nëse raporti i Bigut me këtë përson tejakalon shoqërinë.

Mbetët të shihet se a ka diçka të re nga Big Mama apo jo.

Pasi ajo preferon qe te mbaj jeten private me larg syrit te publikut.

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

630,393FansaPëlqeje
28,011NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Të FUNDIT