Web Analytics

Reagon Kaderi për herë të parë pas lajmeve se është ndarë nga Lumbardhi

Botuar nga: InfoKosova

Pas veprimeve të fundit të Lumbardhit dhe Kaderit, ndjekësit e tyre janë të shqetësuar dhe kanë filluar të reagojnë pasi ata më nuk janë në ndjekje në platformën e Instagram-it dhe të gjitha fotot bashkë janë fshirë.

Ndërhyrja e parë në këtë kontekst vjen nga Kaderi.

Ajo ka publikuar një foto ku shfaqet bashkë me Ilrijanen, duke u përpjekur të paraqiten në mënyrë të rregullt në çdo detaj.

Nga kjo, duket se Kaderi ka qëllim që të mbajë distancë nga Lumbardhi dhe situata e tyre e fundit.

Shiko foton:

Të FUNDIT