Web Analytics

Zjarri përfshinë malet në Rugovë të Pejës

Botuar nga: InfoKosova

Mbrëmjen e së dielës në malet e fshatrave Kuqishtë dhe Stankaj të Rugovës kanë shpërthyer disa vatra të zjarrit.

Sipas pamjeve të publikuara në rrejtët sociale, shihet se vatrat e zjarreve ishin të mëdha.

Deri më tani nuk dihen shkaqet që kanë quar në shpërthimin e këtyre zjarreve e as nëse ka pasur dëme materiale. /Telegrafi/

Të FUNDIT